Sound & Soep – Sound Journey 

Vrijdag 26 juni

In 90 minuten van ‘aan’ naar volledig ontspannen.

Sound & Soep is een uitnodiging om de week los te laten en lichaam en geest te voeden met warme klanken en een voedende kom soep.

In de bijzondere setting van de LEEFFabriek in Arnhem, midden in natuurgebied Meinerswijk, stap je even uit de drukte en in een wereld van verstilling en beleving.

Direct na je (werk)week kom je ontspannen binnen voor een sound experience die helpt om te vertragen, spanning los te laten en je weekend bewust te beginnen.

Wat kun je verwachten van een Sound Journey?

Tijdens de Sound Journey word je meegenomen in een langzaam ontwikkelend landschap van percussieve, repetitieve en aanhoudende klanken, gespeeld op een volledige drumset. De klanken veranderen subtiel en nodigen uit tot diepe ontspanning, verstilling en soms een bijna out-of-body ervaring. Ook kunnen de klanken soms intens aanvoelen. Laat je ademhaling je begeleiden en volg je eigen tempo. Je bent altijd vrij om te bewegen, te pauzeren of even naar buiten te stappen.

Begeleid door professioneel jazz-improvisatie drummer Bouke Hofma.

Programma vrijdag 26 juni 2026

  • 18:00 – Ontvangst bij de LEEFFabriek met een kop kalmerende kruidenthee

    18:15 – Sound Journey

    Lig comfortabel op een matje en laat je meevoeren op een klankreis

    19:00 – Soep in onze knusse ovenkamer. Verbinden met elkaar onder het genot van een vullende soep

    19:45 – 20:00 – Afronding 

Soep in de ovenkamer

Na de sound-ervaring staat er een warme, voedende kom soep voor je klaar in één van onze sfeervolle ovenkamers.

Je kunt in stilte eten of ervaringen delen met andere deelnemers — alles is goed.

Dit moment van samen (of juist in rust) eten maakt de beleving compleet en helpt je het effect van de sound experience te laten landen.

Praktische informatie

Prijs
€ 45,- per persoon

Tijd
18:00 – 20:00

Inclusief
✔️ Sound Journey
✔️ Kalmerende kruidenthee
✔️ Warme, voedende kom soep
✔️ Beleving in de unieke setting van de LEEFFabriek

Goed om te weten

  • Geschikt om alleen te komen

  • Kleine groep voor een persoonlijke sfeer

  • Gratis parkeren bij Hannesstraatje 2 in Arnhem

  • Matjes aanwezig (neem eventueel een extra deken mee)

Gun jezelf een zachte overgang van werkweek naar weekend

Je bent van harte welkom bij Sound & Soep in de LEEFFabriek.

Kun je er deze keer niet bij zijn, maar wil je niets missen van wat er gebeurt in de LEEFFabriek? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe belevenissen en bijzondere momenten.

De LEEFFabriek voor Meet & Retreat